TeknoNova Mobil Çözümleri

TeknoNova size, müşterilerinizin, personelinizin ve iş ortaklarınızın beklentileri ile aynı hızda faaliyet göstermeniz için gereken iletişim ve işbirliği teknolojisini sağlayabilir.

Günümüz iş dünyasının vazgeçilmezleri arasındaki yerini şimdiden sağlamlaştıran iPad ve iPhone teknolojileri gün geçtikçe bireysel kullanıcılarında gözdesi olmakta. Bu doğrultuda firmanızı veya markanızı en iyi şekilde tanıtabilecek ve son kullanıcıyla fonksiyonel biçimde iletişim halinde olabilecek uygulama ve çözümleri TeknoNova aracılığıyla geliştirebilirsiniz.

Geliştirdiğimiz iPhone ve iPad uygulamalarında sunulan tüm veriler dinamik olup bu veriler uygulama içerisine gömülmemektedir. Böylece uygulamaların mühendislik yapısı ile uygulama içinde kullanıcıya sunulan veriler birbirinden ayrılmaktadır. Bu şekilde geliştirilen mühendislik altyapısı sayesinde, müşterilerimiz iPhone uygulamalarını Apple Store üzerinde update etmeye gerek kalmadan uygulamada yeralan bütün verileri ve yazıları değiştirebilmektedirler.

Firma olarak Gerçek (Native) iPhone ve iPad uygulamaları geliştirmekteyiz. Web sayfalarının iPhone uygulaması içerisine yerleştirilerek tasarlanan uygulamalar, mobil web sitesi tasarımıdır. Bu şekilde tasarlanan uygulamalar internet bağlantısının olmadığı ortamlarda çalışmazlar. Firma olarak amacımız; görselliğin ve mühendisliğin birleşiminden oluşan kaliteli projeler geliştirmektir.

Mobil Uygulamalarda Neden TeknoNova?

  • Geliştirdiğimiz mobil yazılımları en detaylı şekilde test ediyoruz.
  • Mobil uygulamalarımızı İngilizce ve Türkçe olmak üzere en az iki dilde geliştiriyoruz.
  • Uygulamalarımız App Store üzerinden hızlı olarak iPhone ve iPad cihazlarına indirilmektedir.
  • Görselliğin ve mühendisliğin birleşiminden oluşan kaliteli iPhone ve iPad mobil yazılımları geliştiriyoruz.
  • Gerçek (Native) Apple iPhone ve iPad uygulamaları geliştirmekteyiz.
  • Geliştirilen her iPhone veya iPad uygulaması için, uygulamanın tanıtımını amaçlayan web sitesini tasarlıyoruz.
  • Dinamik veri yapısı ile esnek mobil çözümler sunmaktayız.
  • Geliştirdiğimiz mobil yazılımlar hem online hemde offline çalışabilmektedir.

TeknoNova Mobil Uygulamaları Neye Benziyor?